Avukatlar

1985 yılında Gaziantepte dünyaya gelmiştir. İlköğretimine Ağrı’nın Patnos ilçesinde başlamış, Tekirdağ’da tamamlamıştır. Ortaöğretimini ise Ankara’da tamamlamıştır. 2008 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2010 yılında ise İzmir Barosuna bağlı olarak serbest avukatlık yapmaya başlamıştır. 2010 senesinden bu yana ALGI HUKUK BÜROSU ’nda avukatlık mesleğini sürdürmektedir.

    Avukat Ayşegül Akkaya Çor ile iletişime geçmek için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

11/06/1985 yılında Bayburt’ta dünyaya gelmiştir. İlköğrenimini bayburtta, ortaöğrenimini ise İzmirde tamamlamıştır. 2009 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. İzmir Barosuna bağlı olarak ALGI HUKUK BÜROSU’nda serbest avukatlık mesleğini sürdürmektedir.

    Avukat Kadir Kumbasar ile iletişime geçmek için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

11.02.1985 senesinde İstanbul’da doğmuştur. İlkokulu İstanbul’da okuduktan sonra İzmir’e yerleşmiş ve ortaokul ve lise eğitimini burada tamamlamıştır. 2004 senesinde Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk fakültesinde lisans tahsiline başlamış 2008 senesinde eğitimini tamamlayarak İzmir Barosunda avukatlık mesleğine adım atmıştır. 2010 senesinden bu yana ALGI HUKUK BÜROSU’nda avukatlık mesleğini sürdürmektedir.

    Avukat Gülen Tekin ile iletişime geçmek için lütfen iletişim formunu doldurunuz.