Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman iyidir.

Neden Biz?

Büromuz, hukukun birçok alanında yeterli eğitim ve tecrübeye sahip oldukça deneyimli avukatlardan oluşan bir bürodur. Büromuz,ticari faaliyetler konusunda kapsamlı bir anlayışa sahip olmakla ve olaylara problem çözümüne yönelik yaklaşımıyla övünmektedir.

Faaliyet Alanlarımız

Büromuzun çalışmaları çoğunlukla ticari ve ceza işlemleri üzerindedir. Müvekkillerimiz çeşitli sektörlerde faaliyet göstermektedir. Web sitemizin “Çalışma Alanlarımız” bölümünde büromuzun ele aldığı konularla ilgili daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

Tarihçe

Büromuz, kurulduğu günden bu yana avukatlarının çeşitli sektörlerde kazanmış olduğu tecrübe ve birikimleri ile, hızla büyüyen ve yoğun rekabet ortamında müvekkillerine geniş kapsamlı ve artı değer yaratacak nitelikte hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.

En büyüğü veya en eskisi olmayabiliriz ama en iyisi olmak için çok çalışıyoruz.

GÖRÜŞME TALEBİ

Hizmet Politikamız

Algı Hukuk Bürosu, Avukatlık mesleğini, mesleğin şerefine yakışır şekilde icra eder. İşbirliğine önem verir. Türkiye’nin dört bir tarafında bulunan hukuk büroları, meslek örgütleri ve danışmanlardan oluşan geniş bir iletişim ağına sahiptir. Deneyimli ve dinamik çalışma ekibi ile müvekkillerine kaliteli hukuki hizmeti ve ihtiyaçlar doğrultusunda en uygun hukuki çözümü sunar. İletişimin ve karşılıklı etkileşimin gücüne inanır.
Müvekkilleriyle sürekli temas halinde kalarak sadece var olan sorunlara çözüm üretmek yerine öngörülü bir bakışaçısıyla sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi hedefler. Bilgiye ve tecrübeye değer verir. Sorunların çözümünde ortak akla inanır. Müvekkillerin hukuki sorunlarını benimser ve sonuç odaklı yaklaşımla vekâlet ilişkisiniyürütür. Algı Hukuk Bürosu, üstlenmiş olduğu işleri; öncelikle iyi niyet, güven ve dürüstlük ilkeleri çerçevesinde
mesleki tecrübesi, çalışma kültürü ve disiplinli ekibi ile meslek kuralları ve yasalara uygun şekilde icra etmektedir. En önemli çalışma prensibimiz ele aldığımız konuları dava öncesinde derinlemesine incelemek ve hukuki menfaat var ise davaya vücut vermektir. Dolayısı ile müvekkillerimizin yararına sonuçlanmayacak ve hiç bir hukuki menfaati bulunmayan davalara asla vücut verilmemektedir.