İzmir Avukatlık Bürosu, Algı Hukuk

FAALİYET ALANLARIMIZ

SON YAZILAR

Algı Hukuk 
Algı Hukuk 
Algı Hukuk 
Algı Hukuk 
Algı Hukuk 
Algı Hukuk 
Algı Hukuk 
Algı Hukuk 
Algı Hukuk 
Algı Hukuk 

Adaletin; şahsın ve mülkün temeli olduğu, her zaman ve her durumda teşekkülünün zaruret arz ettiği inancıyla 2008 yılında Av. A. Kadir KUMBASAR ve Av. Ayşegül AKKAYA tarafından kurulan Algı Hukuk Bürosu, geçen zaman içerisinde hukuk ilkeleri, hukukun üstünlüğü, vekalet verenin tam menfaati doğrultusunda çalışma hayatına devam etmektedir. Kapsamlı araştırma, müvekkil ile sık irtibat, iş ilişkisinin başından sonuna kadar dürüstlük ilkesiyle 2008 senesinden bu zamana avukatlık büromuz, her hukuki konuda araştırma ve bilgilendirme çalışmalarına güvenmekte, müvekkillerinin tam menfaati ile hizmet ilişkisini layıkıyla yerine getirmektedir.

Algı Hukuk Bürosu; Hukukun, adalet terazisinin ve hakkaniyetin ALGISINA varmış genç, dinamik kadrosuyla hizmetine devam etmektedir.

 

Vizyonumuz

Algı Hukuk tarafından yürütülen işler, itinalı, gizli, çok dikkatli ve sadakat ilkeleri temel alınarak gerçekleştirilir ve müvekkillerimizin memnuniyeti ana prensibimizdir. Yürütülen işler, alışılagelmiş çözüm yöntemlerinden farklı olarak, güncel ve emsal oluşturacak tarafları ile değerlendirilerek neticelenmektedir.

 

Misyonumuz

Algı Hukuk olarak temel ilkemiz, müvekkillerimizin hassas olduğu konular üzerinde titizlikle durup, mahremiyet olarak gördüğü sırlarını özenle saklamak ve yürütülen işleri güven ve doğruluk tabanlı bir ortamda gerçekleştirmektir. Tüm yargılama sürecinde müvekkillerimizin özel hayatlarını korumak ve müvekkillerimize özel hukuki çözümler sunmak temel önceliğimizdir.